mutfak-paketlemeMutlfak

Firmamız mutlak bölümünde bulunan bütün eşyaları paketler kırılacak eşya başta olamak üzere bütün ev itinalı şekilde paketlenir ve taşınır. mutfak’da bulunan bardaklar özel ambalaj kağıtları ile sarılır,kolilenir ve etiketi vurularak taşınmaya hazır hale gelir.

 

yatakpaketlemeYatak Odası

Yatak odası kısmı en hassas bölümdür bizim için. yatak odası mobilya kısmı önce marangozu muz tarafından sökülerek paketlenir,daha sonra yataklarınız önce jelatin ile sarılır daha sonra köpüğe sarılır.

 

yatak_odasi_paketlemeOturma Odası

Oturma odanız yada salon eşyalarınız için Taşlıçay nakliyat özel ambalaj ve taşıma malzemeleri sunar. koltuklar öncelikle köpük ve streçh şeklindir sarılır ve paketlenir,masa ve sandalyeler muhtelif ine göre ambalajlanır,tv ve diğer elektronik eşyalar için firmamız tarafından yerleştirme kalıpları bulunmaktadır.

odaYemek Odası

konsol ve gümüşlük gibi hacimli eşyalar sökülür,içindeki cam ve özel eşyalar sarılır. yemek odasıhassas bir işçilik ile ambalajlanarak yeni evinize taşınır bunun için ;

Bahçe

genelde villa tarzı taşıma işlemlerinde firmamız, bahçe mobilyası ile karşılaşmaktadır. sökülme işlemleri zor olan bahçe çardakları vs için firmamız ayrı araç göndermektedir.